30 Day Queen Challenge - Den 10.

10. ledna 2017 v 12:13 | Mercury |  30 Day Queen Challenge
Oblíbené album?


Tady se mi těžko rozhoduje mezi alby Innuendo, A Day at the Races a Queen II, mám je ráda přibližně stejnou měrou.

Innuendo bylo posledním albem Queen, jehož vydání se Freddie Mercury dožil. Obsahuje asi jednu z nejznámějších skladeb Queen, a to The Show Must Go On. Mimoto z alba Innuendo pochází i spousta mých oblíbených písniček jako Headlong, These Are the Days Of Our Lives, Innuendo, Bijou, I'm Going Slightly Mad nebo třeba I Can't Live With You.

A Day at the Races je páté album Queen vydané v roce 1976. Na tomto albu byla poprvé světu předvedena dnes už notoricky známá Somebody To Love. Ale kromě ní jsou tam také písničky Toe Torriatte, You Take My Breath Away, You and I, Long Away, Tie Your Mother Down, The Millionare Waltz, Drowse, White Man, Good Old-Fashioned Lover Boy a... To je vlastně vše. Víc jich tam není. Spousta lidí říká, že jejich nejoblíbenejěším albem je A Night at the Opera, tedy album předchozí. Jasně, A Night at the Opera je skvělá a taky ji mám moc ráda, ale abych pravdu řekla, A Day at the Races mám o něco radši.

Queen II, druhé studiové album, což je patrné z názvu, je dle mého názoru jedním z nejpodceňovanějších/méně známých. Což je škoda. Na tomhle albu totiž najdeme skvosty jako Nevermore, The March Of the Black Queen, Some Day One Day nebo Seven Seas Of Rhye.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.