30 Day Queen Challenge - Den 11.

11. ledna 2017 v 10:52 | Mercury |  30 Day Queen Challenge
Jaká píseň je podle tebe nejpodceňovanější?


U téhle otázky se asi trochu rozepíšu, protože si myslím, že nejpodceňovanějších (nebo spíše nedoceněných a málo známých) písniček mají Queen spoustu. Každý zná Bohemian Rhapsody, We Will Rock You nebo We Are the Chapions, ale věřte mi, Queen mají spoustu jiných skvělých písniček.

Začnu hned u prvních dvou alb Queen a Queen II. Řekněte mi, který běžný posluchač zná písně jako My Fairy King, Nevermore, The March Of the Black Queen, Son and Daughter, Doing Alright, The Night Comes Down nebo White Queen? Ani někteří fanoušci je neznají. Přitom jsou to výborné písně (i výborná alba).

Dalšími nedoceněnými písněmi jsou snad všechny Deaconovy skladby. Až na Another One Bites the Dust a I Want To Break Free samozřejmě, ty snad většina lidí zná. Ale když napíšu Who Needs You, One Year Of Love, You and I, Need Your Loving, Spread Your Wings nebo My Life Has Been Saved, moc vám to nejspíš neřekne. Nepodceňujte Johna Deacona. Sice nezpíval, ale psát uměl dobře...

Řekla bych, že i '39, The Prophet's Song, Lazing On A Sunday Afternoon, The Millionaire Waltz nebo Mother Love jsou hodně přehlížené. Někdy i samotnými fanoušky Queen. Ale beru to tak, že ne všem se musí líbit všechny písničky. Tak to prostě je. Ale stejně je to škoda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.