30 Day Queen Challenge - Den 30.

30. ledna 2017 v 10:34 | Mercury |  30 Day Queen Challenge
Přidej cokoli chceš.


Tohle je poslední přispěvek do téhle výzvy. Je až neskutečné, jak rychle mi leden díky plnění téhle výzvy utekl. Chvíli jsem přemýšlela, co bych k tomuto poslednímu bodu výzvy mohla napsat. Zde je výsledek mého přemýšlení.

V první řadě bych se chtěla nenápadně pochlubit tímhle dokonalým hrnečkem, který jsem dostala loni k Vánocům. Od té doby nepiju čaje z ničeho jiného... Mimochodem jsem dostala i tenhle úžasný kalendář.


A teď trochu vážněji...

Queen pro mě nejsou jen tak nějaká hudební skupina. Znamenají pro mě mnohem víc, než si kdo umí představit. Můj život v posledních měsících neběžel zrovna ideálně. Platí to jak pro můj soukromý život, tak i pro život studentky gymnázia. Nic nebylo, jak by mělo být. Čas od času mě napadaly myšlenky, které by sedmnáctileté děvče neměly trápit a na které už raději nechci myslet. Nevěděla jsem, co dál... Tak jsem si vždy, když mě napadlo něco hloupého, raději pustila Queen a rázem jsem se cítila lépe. Všechny problémy alespoň na chvíli vyšuměly, jako by nikdy neexistovaly. Na tváři se mi usadil úsměv, ke kterému by mě nikdo nedonutil sebesměšnějším vtipem. Začala jsem si prozpěvovat, přestože jsem na to ještě před chvílí neměla náladu... Když to shrnu, Queen mi zachránili život. Nebýt jich, nevím, co by se mnou bylo...

Děkuji všem, kteří si přečetli alespoň nějaký z příspěvků do této třicetidenní výzvy. V budoucnu se chystám na další, ale dám si od nich aspoň měsíc pauzu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy-Lovely Vendy-Lovely | Web | 30. ledna 2017 v 10:50 | Reagovat

Miluji queen

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.